Meeskond

kasak
Anto Kasak
vandeadvokaat, partner
anto@kasaklepikson.ee

Anto on lõpetanud Tartu Ülikooli 2000. aastal. Temal on magister iuris teaduskraad ning ta kuulub Eesti Advokatuuri alates 2001. a.

Anto on Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna pankrotiõiguse lektor. Anto on alates 1984. a. tegelenud malega. Anto on Eesti Autospordi Liidu appellatsioonikomisjoni liige. Anto huvialadeks on veel tennis, piljard, väitlus ja jalgpall.


Erik Lepikson
vandeadvokaat, partner
erik@kasaklepikson.ee

Erik on lõpetanud Tartu Ülikooli magistriõppe 2010. a. Eriku peamised tegevusvaldkonnad on eelkõige ühinguõigus, lepinguõigus, pankrotiõigus, kindlustusõigus ning tsiviil- ja vahekohtumenetlused.

Erik on olnud Eesti Autospordi Liidu juhatuse esimees ning mitmekordne Eesti meister rallispordis. Veel meeldib Erikule tehnoloogia, rattasõit, male ja fotograafia.

Erik on Eesti Advokatuuri liige alates 2011. a.

gorkin
Andres Gorkin
nõunik
andres.gorkin@gmail.com

Andres Gorkin on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna 1978. aastal. Andres oli Eesti Advokatuuri liige aastatel 1992-2012. Andres on töötanud Advokaadibüroos Kasak & Missik vandeadvokaadina selle asutamisest alates.
Käesoleval ajal on Andres Advokaadibüroo Kasak & Lepikson nõunik.

kiviloo
Rein Kiviloo
nõunik
reinkiviloo@gmail.com

Rein Kiviloo on lõpetanud Tartu Ülikooli õigus-teaduskonna 1976. aastal. Rein oli Eesti Advokatuuri liige aastatel 1993-2014. Käesoleval ajal on Rein Advokaadibüroo Kasak & Lepikson nõunik.

Rein on Eesti Kohtunike Ühingu auliige alates 17.11.1995. Varasemalt on Rein olnud kohtunik aastatel 1976 kuni 1993, sealhulgas Eesti Vabariigi Ülemkohtus, advokatuuri peasekretär, Eesti Advokatuuri teadus-metoodikakomisjoni esimees, Eesti Juristide Liidu volikogu liige, Kriminaalpreventsiooni Nõukogu liige ning Kriminaalmenetluse seadustiku ekspertgrupi liige. Rein on tegutsenud õppejõuna Concordia Ülikoolis, Tallinna Tehnikaülikoolis ja Kõrgkoolis 1. Stuudium.

Rein tegeleb aktiivselt tennisega, teda huvitab kirjandus ning reisimine.